VOLTCRAFT AM-86X65/100µA
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 3-4 gerandisdagar)
Heintast í handli
Sí allar møguleikar
Heintast ÓKEYPIS
Útbering.95,00
Uttan MVG 207,20
Prísur við heinting í Tórshavn ella Klaksvík 259,00
Installationsmåleapparat AM-86X65/100µA/DC
Drejespoleinstrument
· Spejlskala
· Klasse 2,0
· Flange-dia. 45 mm.
Analogt installationsmåleapparat med drejespole til visning af DC-spændinger.
Mål:86 mm x 65 mm0 µA til 100 µAIndbygningsdybde: 22 mm