Kuznia Sulkowice Amboð & Verkstað
FBAC4895-B52C-4E03-B099-A6A8F8B8017B Created with sketchtool. 706D6907-81E1-46A2-B8F9-7B702A1EF2C7 Created with sketchtool. 6A870209-E7F5-44F5-A66F-09E20C85A0DC Created with sketchtool. 0BB04D6C-A9AB-4913-BF4F-5A23954E68E1 Created with sketchtool. 501E26C7-66C1-4DAA-B740-6CFAF55A1B39 Created with sketchtool. C105F7D3-D5EE-43C9-9EE8-05CC42B296D4 Created with sketchtool. D94689D8-7CBB-41C8-AC06-F79D81FF82D5 Created with sketchtool. DA4C7ED9-2512-4D52-94F0-92800F2A6E04 Created with sketchtool. 42E133FD-828F-4CF4-A0BF-560014487A57 Created with sketchtool. F52D9745-4BFD-4506-BEEF-630FD09EF2D9 Created with sketchtool.
Kuznia Sulkowice

Du ser kun produkter fra Kuznia Sulkowice i denne liste.

Amboð & Verkstað

Filtrer
254 produkter
Sortér efter
Varenr.: 5502838 | 1-211-17-181

Kuznia Sulkowice RSEc universaltang 200mm 1000W stikdåser - 1-211-17-181

DKK 225,00
Uttan MVG 180,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 225,00
Uttan MVG 180,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 8648020 | KU1-441-13-310

KUZNIA fræsejern med skrå kant m/OSL. 250 mm

DKK 170,00
Uttan MVG 136,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 170,00
Uttan MVG 136,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 8647965 | KU1-131-63-101

Skruenøgle nøgle flad 30 x 32 mm (1-131-63-101)

DKK 189,00
Uttan MVG 151,20
Evt. fragt tillægges.
DKK 189,00
Uttan MVG 151,20
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 8648016 | KU1-423-41-600

Smedjeskovl Hammer, træhåndtag 3 kg 600 mm (MLO 3.0 K)

DKK 485,00
Uttan MVG 388,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 485,00
Uttan MVG 388,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502937 | 1-461-84-102

Kuźnia Sułkowice sadelmagerknive 6-16mm 6stk (1-461-84-102)

DKK 405,00
Uttan MVG 324,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 405,00
Uttan MVG 324,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502916 | 1-454-06-101

Kuznia Sulkowice cylindrisk udstøder RDAa 6mm 1-454-06-101

DKK 99,00
Uttan MVG 79,20
Evt. fragt tillægges.
DKK 99,00
Uttan MVG 79,20
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502773 | 1-131-28-101

Sulkowice køl/fastnøgle 13 x 17 mm (1-131-28-101)

DKK 105,00
Uttan MVG 84,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 105,00
Uttan MVG 84,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502861 | 1-284-11-241

Smidesmedes tænger Sulkowice 160 mm udvendigt bøjet (1-284-11-241)

DKK 220,00
Uttan MVG 176,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 220,00
Uttan MVG 176,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502922 | 1-461-04-101

Sulkowice smedje remskærer 4 mm 1-461-04-101

DKK 79,00
Uttan MVG 63,20
Evt. fragt tillægges.
DKK 79,00
Uttan MVG 63,20
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502795 | 1-141-07-301

Kuznia Sulkowice unbrakonøgle hex type L 7 mm (1-141-07-301)

DKK 25,00
Uttan MVG 20,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 25,00
Uttan MVG 20,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 21689708 | KU1-772-14-052

SHAKESHOT til hammer 30 /0,3 kg ...

DKK 55,00
Uttan MVG 44,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 55,00
Uttan MVG 44,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502872 | 1-411-07-611

Sulkowice smedehammer træhåndtag 300g 300 mm (1-411-07-611)

DKK 85,00
Uttan MVG 68,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 85,00
Uttan MVG 68,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 8648019 | KU1-432-15-611

MURHAMMER Kuznia Sulkowice, træskaft 700 g 320 mm (MLO MUR 0.7K)

DKK 200,00
Uttan MVG 160,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 200,00
Uttan MVG 160,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502772 | 1-131-26-101

Sulkowice skruenøgle flad 13 x 15 mm (1-131-26-101)

DKK 90,00
Uttan MVG 72,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 90,00
Uttan MVG 72,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502919 | 1-454-12-101

Køllejern/splitter til mejsel RDAa 12 mm (1-454-12-101)

DKK 100,00
Uttan MVG 80,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 100,00
Uttan MVG 80,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502954 | A 12*25*250

Kuznia Sulkowice mejselværktøjsklipper RDCa 12x25 mm 250 mm (1-441-13-330)

DKK 100,00
Uttan MVG 80,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 100,00
Uttan MVG 80,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 8723023 | KU1-131-57-101

KUNZIA FLADNØGLE 24 x 27 mm

DKK 130,00
Uttan MVG 104,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 130,00
Uttan MVG 104,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502918 | 1-454-10-101

Sulkowice fræse-/slagværktøj cylindrisk udstøder 10 mm (1-454-10-101)

DKK 100,00
Uttan MVG 80,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 100,00
Uttan MVG 80,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502834 | 1-211-11-241

Kuznia Sulkowice Universaltang RSUa 160mm (1-211-11-241)

DKK 189,00
Uttan MVG 151,20
Evt. fragt tillægges.
DKK 189,00
Uttan MVG 151,20
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502768 | 1-131-13-101

Sulkowice smedje fladnøgle 10 x 11 mm (1-131-13-101)

DKK 80,00
Uttan MVG 64,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 80,00
Uttan MVG 64,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502825 | 1-172-35-501

Sulkowice kryds kærneskruetrækker RWWr 2B - 1-172-35-501

DKK 109,00
Uttan MVG 87,20
Evt. fragt tillægges.
DKK 109,00
Uttan MVG 87,20
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 8647977 | KU1-153-30-101

Sulkowice slagnøgle 30 mm ringnøgle (1-153-30-101)

DKK 149,00
Uttan MVG 119,20
Evt. fragt tillægges.
DKK 149,00
Uttan MVG 119,20
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 8648028 | KU1-448-27-210

Kuznia Sulkowice lom udtrækker RLLw 600 mm 1-448-27-210

DKK 245,00
Uttan MVG 196,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 245,00
Uttan MVG 196,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)
Varenr.: 5502833 | 1-211-11-181

Kuznia Sulkowice tang universaltang RSEc 160 mm 1000V (1-211-11-181)

DKK 195,00
Uttan MVG 156,00
Evt. fragt tillægges.
DKK 195,00
Uttan MVG 156,00
Evt. fragt tillægges.
Sí vøru
Fjargoymsla (Veitingartíð til DK goymslu er 5-7 gerandisdagar)